CHP'nin 7. Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından "Partimize yönelik iftiralar üzerine…" notuyla bir video paylaştı.

Sosyal medya, televizyon programlarında CHP ve delegeleri yıpratmak için "çirkin iftiralar" atıldığını söyleyen Kılıçdaroğlu, "Kumpaslara yeltenen art niyetli gruplar olmuştur ya da olacaktır ama partimizi ve delegelerimizi kimsenin yıpratmasına asla izin vermem. Güzel günlerde buluşmak üzere" ifadeleirni kullandı.

Kılıçdaroğlu şu ifadelere yer verdi:

Ümit Özdağ’a ‘halkı kin ve düşmanlığa tahrik’ soruşturması başlatıldı Ümit Özdağ’a ‘halkı kin ve düşmanlığa tahrik’ soruşturması başlatıldı

RELATED VİDEO

"Sevgili Cumhuriyet Halk Partisi ailem, kurultayımızdan sonraki süreç üzerine birkaç şey söylemek istiyorum. Gerek sosyal medya, gerek televizyon programlarında partimizi ve delegelerimizi yıpratmak için parti kültürümüzle asla bağdaşmayan çirkin iftiraları üzülerek takip ediyorum. Muhakkak ki bu kumpaslara yeltenen art niyetli gruplar olmuştur ya da olacaktır ama partimizi ve delegelerimizi kimsenin yıpratmasına asla izin vermem. Güzel günlerde buluşmak üzere. Sağlıcakla kalın."