10 saat önce Siyaset

Erciş Belediyesi havaların ısınmasıyla birlikte asfaltlama çalışmalarının startını verdi.

19 saat önce Gündem
1 gün önce Spor

Pazar günü Diyarbakır Stadyumunda oynanacak Amedspor-Iğdırspor maçı öncesi konuşan Amedspor Kulüp Başkanı Aziz Elaldı, Iğdırspor ile oynayacakları maçın önemine dikkat çekerek taraftarlara çağrıda bulundu.

1 gün önce Güncel

Şirnex’te 2 kadına cinsel saldırı suçlamasıyla tutuklanan uzman çavuş, kadınlara “yardım etmek" istediğini ileri sürerek, "mesleğimde saygın bir insanım" savunması yaptı.

1 gün önce Van Haberleri

Evine düzenlenen polis baskınında yaşamını yitiren Remziye Bor’un ölümüne ilişkin AYM’ye yapılan başvuruda karar çıkması bekleniyor. Avukat Veysi Güneş, “Beklentimiz dosyanın faili meçhule gönderilmemesi” dedi.

1 gün önce Van Haberleri

Wan’ın en önemli turizm mekanlarından biri olan Ahtamar Adası, badem ağaçlarının çiçek açmasıyla renk cümbüşüne döndü. Ancak adaya gidiş fiyatı cep yakıyor.

1 gün önce Güncel

Şirnex’teki uzman çavuş tacizini takip ederek, kamuoyunu bilgilendiren Şirnex Barosu'nun Başkanı Rojhat Dilsiz, hem kendisinin hem de baronun tehdit ve hakaretlere maruz kaldığını aktardı.

1 gün önce Dünya

Kuzey ve Doğu Suriye Demokratik Özerk Yönetimi, Şam hükümetiyle diyalog görüşmelerinin başladığını ancak umutları geliştirecek bir çözüme ulaşılamadığını açıkladı.

1 gün önce Güncel

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi hastanesinin deposunda bir işçi hayatını yitirmiş halde bulundu.

1 gün önce Güncel

Tokat’ta meydana gelen 5.6 büyüklüğündeki depremde köylerde ev ve ahırlarda ağır hasar oluştu, halk sokağa çıktı.