Kılıçdaroğlu: Kimse senin saldırgan tavırlarını, racon keser havalarını çekmek zorunda deği

Kemal Kılıçdaroğlu, Tiktok'ta Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın taklidini yapan öğrencilere soruşturma başlatılması üzerine sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Kılıçdaroğlu: Kimse senin saldırgan tavırlarını, racon keser havalarını çekmek zorunda deği

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TikTok'ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın taklidini yapan öğrencilere soruşturma başlatılmasına ilişkin, "Erdoğan, TikTok’ta taklidini yapan gencecik öğrencilere soruşturma başlatmış şürekan. Dün de sen, Boğaziçi öğrencilerine ‘terörist’ dedin. Bu ülkenin evlatlarını rahat bırak. Kimse senin saldırgan tavırlarını, racon keser havalarını çekmek zorunda değil" dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu, Tiktok'ta Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın taklidini yapan öğrencilere soruşturma başlatılması üzerine sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu'nun açıklaması şöyle:

"Erdoğan, TikTok’ta taklidini yapan gencecik öğrencilere soruşturma başlatmış şürekan. Dün de sen, Boğaziçi öğrencilerine ‘terörist’ dedin. Bu ülkenin evlatlarını rahat bırak. Kimse senin saldırgan tavırlarını, racon keser havalarını çekmek zorunda değil.

Sen vicdanını yitirmiş olabilirsin ama dokundurtmayız bu ülkenin evlatlarına. İşsiz bırak, terörist de! Yurtsuz bırak, terörist de! Kayyum ata başlarına, terörist de! Espri yapana soruşturma başlat! Sahi bu gençlerin hayatını kim terörize ediyor?"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER