Hem kanserle hem mobbingle mücadele etmişti: Olcay Senem yaşamını yitirdi

Kars’ta Kültür ve Turizm Müdürü Hakan Doğanay tarafından taciz, hakaret ve mobbinge maruz kaldığını beyan eden ve sosyal medyada hem aradığı hak mücadelesi hem de kansere karşı verdiği savaş ile tanınan Olcay Senem yaşamını yitirdi.

Hem kanserle hem mobbingle mücadele etmişti: Olcay Senem yaşamını yitirdi

Dört yıldır kanser tedavisi gören Senem, hijyenik olmayan koşullarda çalışmak zorunda bırakıldığını anlatmıştı. Konuşmaları sonrası görevden alınan Senem, iki hafta önce görevine iade edilmişti.

Kendisini taciz ettiğini söylediği müdür Hakan Doğanay hakkında ise başlatılan soruşturmaya dair bilgilendirilmediğini belirten Senem, “Müdür hala korunuyor. Verilen karar verdiğim mücadelenin bir sonucu. Kadınlar artık susmasın. Kurumlarda birçok işçi kadın tacize uğruyor. Toplum baskısından açıklamaktan utanıyorlar. Tacizci utansın. Asla sessiz kalmayın. Kanseri de yeneceğim, susma zamanı değil artık” demişti.

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2021, 01:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tolga ataman
Tolga ataman - 3 hafta Önce

Allah cennetiyle müjdelesin.kardesimizi.o müdür bozuntusunada Allah ne yapacağını bilir.

Selma Aydınlık
Selma Aydınlık - 3 hafta Önce

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşAllah.

Gülseren  Özdemir
Gülseren Özdemir - 3 hafta Önce

Allaha havale ediyorum vijdanın varsa uyku uyuma inşAllahh

Meryem damar
Meryem damar - 3 hafta Önce

Olcay deneme rahmet diliyorum,, üzüldüm elbette, ancak herzamaki gibi tacizciler kazandı,,,birde Olcay senemi gezideki kırmızılı kadın CEYDA SUNGUR sanıyorlar tüm soysal medyada postlar böyle açılmış,,

SIRADAKİ HABER