İYİ Parti lideri Meral Akşener, emniyet teşkilatında çürümeyi gözler önüne seren açıklamada bulundu. Akşener, polis müdürlerine ait otellerde kimsesiz kız çocuklarının çalıştırıldığını söyledi.

Akşener, partisinin Şişli’deki istişare toplantısında gündeme yönelik değerlendimelerde bulundu.

Akşener, İYİ Parti’nin neden hedef olduğunu açıkladığı konuşmasında satır aralarında kalan bomba bir iddia sosyal medyada olay oldu. Akşener, “Eski İçişleri Bakanı olarak özellikle takip ediyorum” dedi ve önemli bir iddiayı gündeme getirdi.

“Oteli olan polis müdürleri var” diyen İYİ Parti lideri Akşener, o otellerde fuhşun da ötesine geçilerek “devletin yetiştirme yurtlarında barının kimsesiz, öksüz kızlara fuhuş yaptırıldığını” iddia etti.

Akşener’in açıklaması şöyle: “Bir konu daha var; eski İçişleri Bakanı olarak özellikle takip ediyorum. Oteli olan polis müdürleri var. O otellerde, fuhşun ötesi, öksüz kızlar çalıştırılıyor.

Bunlara karşı olduğumuz için bunlara göz yumadığımız için İYİ Parti’ye psikolojik harp uygulanıyor. Ama karşılarında rahmetli Teoman Koman’ın talebesi var. El mi yaman? bey mi yaman? Hep beraber göreceğiz” değerlendirmesinde bulundu.

GİDEN ARKADAŞLAR İÇİN ÜZÜLDÜM

Erdoğan özüne döndü: CHP’nin başındaki arkadaş iadeiziyaretimizi hazmedemedi Erdoğan özüne döndü: CHP’nin başındaki arkadaş iadeiziyaretimizi hazmedemedi

Akşener, partisindeki istifalarla ilgili olarak, “Hiçbir genel başkan giden arkadaşları için ‘Defolsunlar’ demez. Giden arkadaşlarımızın hepsi için ayrı ayrı üzüldüm ama Allah bizi korumuş. Şimdi gidip bir kurban keseceğim. İYİ Parti cumhurbaşkanlığı kazanmak istemeyenlere de karşı çıktı. İYİ Parti toplumun kutuplaştırılmasına karşı çıktı. İYİ Parti Sinan Ateş’e sahip çıktı, bu da herkesi rahatsız etti.” diye konuştu.