Bu dört ortak, öncelikle stokları tükenen ve yurt dışından sipariş edilen sneakerlara ulaşmanın zorluğunu deneyimliyorlardı. Ayrıca, orijinallik garantisi olmayan replika ürünlerin sokak kültürünü benimseyenler arasında yaygınlaşması da endişelerine neden oluyordu. Bu sorunlara çözüm bulmak ve aynı zamanda sokak kültürünü benimseyen ve bu topluluğun bir parçası olmak isteyenleri korumak adına Hype Merch’ü kurma kararı aldılar.

Hype Merch'in İş Modeli ve Orijinallik Garantisi

Hype Merch'ün iş modeli, sneakerların orijinalliğini garanti etmek üzerine kuruludur. Ürünler, Hype Merch Kalite ve Kontrol merkezinde uzman bir ekip tarafından titizlikle incelenir. Ekip, her ürünün orijinalliğini doğrular ve müşterilere yalnızca onay alan ürünleri kargolar. Eğer bir ürün orijinallik kontrolünden geçemezse, Hype Merch farklı bir satıcıdan aynı kontrol prosedürlerinden geçmek kaydı ile temin eder veya en son çözüm olarak müşteriye tam ödeme iadesi sağlar.

Ayrıca, Hype Merch, üst segment markalar ile işbirlikleri yapar. Ürün kategorilerini ve ürün gamlarını genişleterek aynı değerleri ve vizyonu paylaştığı markaların ürünlerini platformlarında müşterileri ile buluşturur. Böylece müşteriler, limitli üretim sneakerlar gibi hiçbir yerde bulamayacakları modellerin yanında, giyim, koleksiyonluk ürünlerini de tek bir platformda bulabilirler. Hype Merch uçtan uca benzersiz bir müşteri deneyimi sunar.

Hype Merch ile Sneaker Dünyasını Keşfedin

Hype Merch, Air Jordan, Yeezy, Dunk, New Balance, Nike gibi limitli üretim ayakkabıların nadir modellerini bulabileceğiniz bir platformdur. Model ve beden seçenekleri oldukça geniştir. Hype Merch, sneaker tutkunlarının aradığı özgün ve nadir ürünleri sunar ve orijinalliğini garanti eder.

Sektör lideri Hype Merch, başarısı göz önüne alındığında, Vogue Türkiye’ninde dikkatini çekti. Hype Merch'ün sahibi olarak; Ahmet Sevil, Beri Haravon, Demir Tellioğlu ve Amir Maya sokak kültürünü ve sneaker tutkusunu nasıl sahiplendiklerini anlatmak için derginin Eylül 2023 sayısında yer aldı.

Hype Merch'i Keşfedin ve Destekleyin

Boks Makinesi Seçerken Bilmeniz Gerekenler: Modelden Performansa Boks Makinesi Seçerken Bilmeniz Gerekenler: Modelden Performansa

Eğer siz de sokak kültürünü benimseyen bir sneaker tutkunuysanız, Hype Merch'ü daha yakından keşfetmeye davetlisiniz. Özel üretim limitli sneakerlar ve sokak modasının en nadir ürünleri için tek bir çatı altında buluşun. Hype Merch, sokak modasının ve sneaker kültürünün tutkulu hayranlarının buluşma noktasıdır. Siz de bu heyecana katılın ve eşsiz sneakerlarla tarzınızı ifade edin.