MHP’li belediyeyi eleştiren esnafa saldırı: Beni ölümle tehdit ettiler

Osmaniye'de MHP'li belediyeyi eleştiren esnaf Sadık Bostan saldırıya uğradı ve ölümle tehdit edildi. Bostan, olay anına ilişkin güvenlik kamerası görüntülerini yayınladı. MHP'li il başkanı Çomu'nun "Bir adamın canı bir mermilik" sözleri dikkat çekti.

MHP’li belediyeyi eleştiren esnafa saldırı: Beni ölümle tehdit ettiler

“Bu zamlar milletin belini büküyor” diyen MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy’un disipline sevk edilmesine tepki göstererek partisinden istifa eden Kayseri Kocasinan Belediye Meclis Üyesi Sedat Kılınç’a 50 kişilik bir ülkücü grubunun saldırmasının ardından yeni bir olay da Osmaniye’de yaşandı.

Osmaniye’de, sosyal medya hesabından MHP’ye, İl Başkanı Yusuf Çomu’ya ve Belediye Başkanı Kadir Kara’ya yönelik eleştirilerde bulunan esnaf Sadık Bostan saldırıya uğradı.

Esnaf Sadık Bostan, 25-30 kişinin iş yerini bastığını ve kendisini ölümle tehdit ettiklerini iddia etti. Olay anına ilişkin güvenlik kamerası görüntülerini sosyal medya hesabında yayınlayan Bostan, “Benim iş yerimi, Osmaniye İl Başkanı Yusuf Çomu ile birlikte 25-30 kişi gelip bastılar ve beni tehdit ettiler” dedi.

Bostan, “‘Bu partiye oy veriyorum. Bu partiliyim, eleştiririm. Bu benim doğal hakkım’ dedim ve beni ölümle tehdit ettiler” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER