Jandarma, Anneler Günü'nde Doğum Servisinde Yatan Anneleri Ziyaret Etti

Konya’nın Beyşehir ilçesinde, Anneler Günü nedeniyle Beyşehir Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden jandarma ekipleri, bir evlat dünyaya getirerek annelik özlemini tadan annelerin gününü kutladı.Beyşehir İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı...

Jandarma, Anneler Günü'nde Doğum Servisinde Yatan Anneleri Ziyaret Etti
Konya’nın Beyşehir ilçesinde, Anneler Günü nedeniyle Beyşehir Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden jandarma ekipleri, bir evlat dünyaya getirerek annelik özlemini tadan annelerin gününü kutladı.

Beyşehir İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı trafik timleri, hastanenin doğum servisinde yatan anneleri ziyaret etti. Anneler Günü'nde, doğum servisinde anne olan bir annenin olup olmadığı arayışına giren jandarma ekipleri, anne olan kadınların eşlerini tebrik etti, annelere ‘geçmiş olsun’ dileğinde bulunarak günlerini kutladı. Annelere çiçek de uzatan jandarma ekipleri, bu yıl Jandarma Genel Komutanlığı’nın kuruluş yıldönümü münasebetiyle sık sık bu tür faaliyetler yaptıklarını belirterek, çiçek verdikleri annelerle sohbet etti.

Jandarma ekiplerinin ziyareti esnasında doğum servisinde yeni bir doğum heyecanının koşturmacası da yaşanırken, polikliniklerde yeni doğan bebekleriyle ilgilenen annelerden bazıları ilk defa anne olduklarını, bazıları ise ikinci ya da üçüncü kez anne olduklarını dile getirdi. Anneler Günü'ne hastanede giren anneler, jandarma ekiplerine kendilerini bu özel günde unutmadıkları için teşekkür etti.

Jandarma ekipleri, ziyareti esnasında serviste karşılaştıkları anneler ile sağlık görevlisi annelere de çiçek uzatmayı ihmal etmedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER