HDP Erciş İlçe Örgütü 2. Olağan Üstü Kongresini Gerçekleştirecek

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Erciş ilçe kongre komisyonu 2. Olağanüstü kongresinin 28 Nisan Çarşamba günü yapılacağını açıkladı.

HDP Erciş İlçe Örgütü 2. Olağan Üstü Kongresini Gerçekleştirecek

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Erciş ilçe kongre komisyonu 2. Olağanüstü parti kongresinin 28 Nisan Çarşamba günü yapılacağını açıkladı.

İlçe Komisyonu adına açıklama yapan Şakir Asıl, halk toplantıları sonrası yapılan öneri ve eleştiriler sonrasında kongre komisyonunun oluşturulduğunu liste doğrultusunda çalışmalarının tamamlandığını yarın ise kongrelerini gerçekleştireceklerini duyurdu.


Erciş halkını HDP’nin etrafında kenetlenmeye davet eden Asıl, 29 Nisan Çarşamba (Bugün) Tekevler Mahallesinde bulunan Kardelen Düğün Salonunda sabah saat 10.00’da gerçekleştirilecek olan 2. Olağanüstü kongreye davet etti.

Asıl “Erciş halkına layık olacak yeni bir ilçe yönetimin oluşturulması için başta parti çalışanları, kanaat önderleri, sivil toplum kuruluşları ve yurtsever herkesin görüşüne bu süreçte başvurduklarını belirterek 2 aylık çalışma sürecine katkı sağlayan herkese teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2021, 13:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER