Eşbaşkan Yıldız Çetin’in Oda ve STK’lara iade-i ziyaretleri devam ediyor

VAN-Erciş Belediyesi Eşbaşkanı Yıldız Çetin , göreve gelmelerinin ardından kendilerini ziyaret eden Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hüsamettin Çelik ve Yönetim Kurulu Üyelerine iade-i ziyarette bulundu.

Eşbaşkan Yıldız Çetin’in Oda ve STK’lara iade-i ziyaretleri devam ediyor

Erciş Belediyesi Eşbaşkanı Yıldız Çetin , göreve gelmelerinin ardından kendilerini ziyaret eden Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hüsamettin Çelik ve Yönetim Kurulu Üyelerine iade-i ziyarette bulundu.

Ziyarette Sivil Toplum Örgütlerinin önemine dikkati çeken Eşbaşkan Çetin, Erciş Belediyesi olarak katılımcı belediyecilik anlayışı ile çalıştıklarını dile getirerek; “Tüm oda ve STK’larımızla birlikte hepimizin ortak gayesi olan Erciş’i kalkındırmak ve daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için çalışacağız” dedi.

Cemiyet Başkan Hüsamettin Çelik ise ”Bu şehir bizim şehrimizin kalkınması ve büyümesi için şahsım ve odamız adına üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız dedi. Çelik ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti de dile getirerek Eşbaşkan Çetin ve Belediye Meclis üyelerine teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER