Erciş Belediyesi, 2 Temmuz Salı günü Hastane Caddesi üzerinde düzenleyeceği temizlik kampanyası öncesi duyuru yaparak tüm yurttaşları etkinliğe davet etti.

Belediyenin sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuruda “Daha temiz bir Erciş için şehrimizi birlikte temizliyoruz” 2 Temmuz Salı (yarın) saat 10.30’da Hastane Caddesi’nde temizlik seferberliği düzenleneceği açıklandı.

Kayyımların paraya boğduğu Ziya Türk, bu seferde Erciş Belediyesi'ni hedef gösterdi Kayyımların paraya boğduğu Ziya Türk, bu seferde Erciş Belediyesi'ni hedef gösterdi

Paylaşımda ayrıca, temizlik malzemelerinin belediye tarafından temin edileceği ve katılımcılara dağıtılacağı bilgisi verilirken toplanma yeri ise Erciş Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü olarak belirlendi.

Kampanyamız kentimizi tertemiz yapana kadar devam edecek

Erciş’in tertemiz olabilmesi için “Köşe Bucak Temizlik Kampanyası” kampanyasını başlattıklarını söyleyen Belediye Eşbaşkanları Güler Temel ve Baran Bilici, “Kampanyamızı yarın başlatıyoruz ama bitirmiyoruz. Güzel ilçemizi tertemiz yapana kadar, tüm gayretimizle çalışanlarımızla birlikte el ele vererek kentimizi hak ettiği temiz, hijyen, çağdaş, sağlıklı bir ortam haline getirene kadar devam edeceğiz. Halkımızın da kampanyaya destek vermesini bekliyoruz.” dediler.

449682020 122122330016294487 5543778413768911957 N