Erciş belediyesi Haberleri

erciş belediyesi haberleri ve güncel erciş belediyesi gelişmeleri, erciş belediyesi ile ilgili tüm video, erciş belediyesi fotoğrafları ve erciş belediyesi haberleri Erciş Haber | Haber Erciş | Son Dakika Erciş Haberleri sitemizde


Erciş Haberleri

Erciş Belediyesi Eşbaşkanları, kayyım atamaları döneminde farklı kurumlardan görevlendirme ile belediyede yetkili kılınan kişilere ödenen usulsüz maaşların geri alınması için...

Erciş Haberleri

Erciş Belediyesi ilçe genelinde kilit parke taşı ile kaplanmış sokaklarda bozulan ve deforme olan bölgelerin bakım ve onarım çalışmalarına devam...

Erciş Haberleri

Erciş Belediyesi, Kadın Politikalar Müdürlüğü, Çimen Mahallesi’nde ‘Toplumsal Cinsiyet Eşitliği’ konulu eğitim programı düzenledi.

Erciş Haberleri

Erciş Belediyesi Bataklık, sazlık, logar kuyuları ve çöp alanlarında ortaya çıkabilecek haşere ile böceklere karşı ilaçlama çalışması başlattı.

Erciş Haberleri

Van'da kayyım atanan belediyelerin bütçesinden elde ettiği milyonlarca TL'lik kazancı yitiren Ziya Türk DEM Partili belediyeleri hedef göstermeye devam ediyor.

Erciş Haberleri

Erciş Belediyesi 2 Temmuz Salı günü Hastane Caddesi üzerinde düzenleyeceği temizlik kampanyası öncesi duyuru yaparak tüm yurttaşları etkinliğe davet etti.

Erciş Haberleri

Erciş Belediyesi ilçe merkezinde ihtiyaç duyulan bölgelerdeki çöp konteynerlerini yeniledi.

Erciş Haberleri

Erciş Belediyesi’de yeni dönemde görev yapacak olan başkan yardımcısı belli oldu

Erciş Haberleri

Erciş Belediyesi Eşbaşkanı Güler Temel, ve beraberindeki meclis üyeleri Makina İkmal Müdürlüğü’nde işçilerle kahvaltı programında bir araya geldi.

Erciş Haberleri

Erciş Belediyesi'ne bağlı ekipler Kurban Bayramı öncesi ilçedeki mezarlıklarda temizlik çalışması başlattı.

Erciş Belediyesi Eş Başkanı Güler Temel, 1 Mayıs İşçi Bayramı’nda belediye temizlik işleri personelleri ile bir araya geldi.

Erciş Haberleri

DEM Parti Erciş İlçe Eşbaşkanı Mecbure Açık, yürüttükleri yerel seçim çalışmalarını “varlık ve yokluk savaşı” olarak tanımlarken, kadınların bu süreçte...