Wan Barosu ve Wan Barosu Genç Avukatlar Meclisi, avukatlık mesleğine yeni başlayanların yaşadıkları zorluklara çözüm geliştirmek amacıyla Wan Barosu Genç Ofis Bürosu’nun açılışını yaptı. Açılışa, Wan Baro Başkanı Sinan Özaras, Genç Avukatlar Meclisi Başkanı Seda Sezgin’in yanı sıra çok sayıda avukat katıldı. Açılış öncesi bir konuşma yapan Wan Baro Başkanı Sinan Özaras, “Yıllar öncesinde Wan Barosu tarafından projesi çizilen Genç Ofis Bürosu’nu bugün hayata geçirmemiz bizim için bir onurdur.  Buranın zorlu meslek koşulları içerisinde avukatların yaşadığı zorlukları kolaylaştırma ve son dönemlerde sistematik bir şekilde zayıflatılmaya çalışılan avukatlık mesleğini ayakta tutma, gençlerin gelecekte mesleklerini daha iyi koşullarda yapabilme adına Wan Barosu olarak böyle bir çalışma başlattık” şeklinde konuştu.    

Van’da yapılan denetimler sonrası 68 araç trafikten men edildi Van’da yapılan denetimler sonrası 68 araç trafikten men edildi

Genç Avukatlar Meclisi Başkanı Seda Sezgin ise, daha önce yapılması planlanan ancak hayata geçirilmeyen projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. 

Konuşmalar ardından ofisin açılışı gerçekleştirildi.