Rescate Otel’den Anneler Günü Kutlaması

Van'ın ilk 5 yıldızlı oteli olan Rescate Otel, Anneler Günü'ne özel bol hediyeli kutlama programı düzenledi.Anneler Günü'ne özel düzenlenen program, renkli görüntülere sahne oldu. Bahar ve Sinan Suruç’un sahne aldığı programda, anneler...

Rescate Otel’den Anneler Günü Kutlaması
Van'ın ilk 5 yıldızlı oteli olan Rescate Otel, Anneler Günü'ne özel bol hediyeli kutlama programı düzenledi.

Anneler Günü'ne özel düzenlenen program, renkli görüntülere sahne oldu. Bahar ve Sinan Suruç’un sahne aldığı programda, anneler müzik eşliğinde halay çekerek doyasıya eğlendi. ‘Yılın Annesi’ başta olmak üzere tüm annelere çeşitli hediyelerin verildiği program, saatlerce sürdü. İHA muhabirine açıklamalarda bulunan Rescate Otel Van Genel Müdürü İrem Tinli Angün, Anneler Günü’nde anneleri unutmadıklarını belirterek, “Annelerimiz için özel bir program düzenledik. Yılın annesine ve tüm annelere sürpriz hediyeler dağıttık. Ayrıca herkesin beğenisini kazanan Bahar ve Sinan Suruç, annelerimiz için sahne alarak onları eğlendirdiler. Rescate Otel Van olarak konuklarımızın memnuniyetini en üst seviyede tuttuk. Anneler, fix menü ile Anneler Günü’ne özel pasta ve doyasıya eğlencenin tadını vardılar. Anneler, otelimizin Sala Grande Salonu’nda yapılan özel programdan memnun bir şekilde ayrıldılar” dedi.

Programa katılan anneler ise, kendilerini unutmayan otel yönetimine teşekkür ederek, “Rescate Otel’de bol hediyeli ve müzikli bir gün geçirdik. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER