Kılıçdaroğlu ‘siyasi cinayetler’ dedi: Hangi maşalar kullanılacak bu işlerde?

SADAT önüne gittiği fotoğrafını sosyal medyadan paylaşan CHP lideri, "Erdoğan al şu paramiliter artıklarını, ne yaparsan yap. Seçim yaklaştıkça zulmünü artırma niyetindesin biliyorum" dedi. 'Siyasi cinayetler' ve 'karanlık odaklar' ifadesini kullanan Kılıçdaroğlu, "Kimler hangi hedefler için devreye girecek?" diye sordu.

Kılıçdaroğlu ‘siyasi cinayetler’ dedi: Hangi maşalar kullanılacak bu işlerde?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin milletvekilleriyle İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan paramiliter örgüt SADAT’ın önüne gitmiş, burada dikkat çekici açıklamalar yapmıştı. Kılıçdaroğlu, SADAT’ın önünde çekilmiş fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak yeni açıklamalarda bulundu.

CHP lideri Twitter paylaşımları şöyle:

‘İŞLERİ SUİKASTÇİ, PROVOKATÖR, TERÖRİST YETİŞTİRMEK’ 

“SADAT bir paramiliter kurum. Yani işleri suikastçı, provokatör ve terörist yetiştirmek. Erdoğan kaçakları da ülkeye bu kafayla soktu. Başka ülkelerin camilerinde bu paramiliter kafayla namaz kılacaktı, ne oldu? 8 milyon sığınmacı Türkiye’nin cenaze namazını kılmaya çalışıyor.”

‘SADAT’TAN MEDET UMUYORSAN…’ 

“Erdoğan al şu paramiliter artıklarını, ne yaparsan yap. Seçim yaklaştıkça zulmünü artırma niyetindesin biliyorum. SADAT’tan da medet umuyorsan bil ki her türlü pisliğe karışmış bu zorbalardan zerre korkuyorsak namerdiz!”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER