Kılıçdaroğlu: Ailemizin yeni iki üyesiyle iyi bayramlar dileriz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, aile bireyleri ve ikiz torunlarının da olduğu bir özçekim fotoğrafla bayramı kutladı. Kılıçdaroğlu fotoğrafı, “Ailemizin iki yeni üyesiyle, güzel ülkemizin tüm ailelerine iyi bayramlar dileriz” notuyla paylaştı.

Kılıçdaroğlu: Ailemizin yeni iki üyesiyle iyi bayramlar dileriz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, çocukları ve bir süre doğan iki torunlarının olduğu fotoğrafla Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Sosyal medya hesabından, çocukları ve ikiz torunlarının da bulunduğu fotoğrafı paylaşan CHP lideri, “Ailemizin iki yeni üyesiyle, güzel ülkemizin tüm ailelerine iyi bayramlar dileriz” ifadesini kullandı. Kılıçdaroğlu’nun fotoğrafında, oğlu Kerem ve gelini Mine’nin ikiz çocukları dışında diğer torunu Duru da bulunuyor.

Kılıçdaroğlu dünkü bayram açıklamasında ise “Bu güzel ülkede yoksulluğu bitirmek, tükenen adalet ve hakkaniyeti yeniden tesis etmek ve elbette Cumhuriyetimizi demokrasi ile taçlandırmak temel hedefimizdir. Sosyal devlet ilkesi, halkın büyük çoğunluğunun yoksulluğa mahkum edildiği ülkemizde, hayati bir konudur. Asgari ücretin açlık sınırının altında kaldığı, ülke nüfusunun ezici bir çoğunluğunun yoksulluk sınırı altında gelir elde ettiği, milyonların enerji yoksunluğu yaşadığı ülkemizde bu yokluk ve yoksulluk asla kader değildir. Türkiye’de gerçek anlamda bir bayram yaşanması için, büyük bir değişime, büyük bir silkinmeye, işinin ehli insanların görev başına gelmesine ihtiyaç var” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER