Elektriği kesilen Kılıçdaroğlu’na ilk ziyaret DEVA Partisi’nden

Elektriği kesilen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu evinde ilk ziyaret eden DEVA Partili Rojhat Ölmez ve eşi oldu. Ölmez, "CHP Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu’na ve değerli eşi Selvi Kılıçdaroğlu’na geçmiş olsun ziyaretine gittik. Aydınlık günler için küçük bir karanlık arası" dedi.

Elektriği kesilen Kılıçdaroğlu’na ilk ziyaret DEVA Partisi’nden

Elektriği kesile CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu evinde ilk ziyaret edenlerden birisi DEVA Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Rojhat Ölmez ve eşi oldu.

Kılıçdaroğlu, elektrik kesintisiyle ilgili açıklamasının ardından ziyaretçileri kabul etti. Kılıçdaroğlu’nu ilk ziyaret eden isim DEVA Partisi Kurucular Kurulu Üyesi ve GMYK Üyesi Rojhat Ölmez ve eşi Aslı Ölmez oldu. Ölmez, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, “Aslı ile birlikte elektrikleri kesilen CHP Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu’na ve değerli eşi Selvi Kılıçdaroğlu’na geçmiş olsun ziyaretine gittik. Aydınlık günler için küçük bir karanlık arası…” dedi.

CHP lideri Kılıçdaroğlu, elektrik kesintisi yaşayan 4 milyon insanla dayanışma için bir hafta elektrikler faturasını ödemeyeceğini açıkladı. İYİ Parti lideri Meral Akşener, Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu’nun zorlanacağını belirterek, faturayı kendisinin ödeyebileceğimi kaydetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER