AKP’nin iftar sofrası: ‘Bir tek kuş sütü eksik’

AKP Kahramanmaraş İl Başkanlığı'nın düzenlediği 'Vefa İftarı'ndaki sofra tepki çekti. CHP'li Ali Öztunç, "Vefa iftarında bir tek kuş sütü eksik. Millet kriz yüzünden inim inim inliyor beylerin sofrası işte böyle" diyerek fotoğrafı paylaştı.

AKP’nin iftar sofrası: ‘Bir tek kuş sütü eksik’

Türkiye ağır bir ekonomik kriz yaşarken ve vatandaşlar biraz daha uygun fiyata ekmek, ayçiçek yağı ve kırmızı et alabilmek için saatlerde soğukta kuyruklarda beklerken, AKP’nin iftar sofrası dikkat çekti.

AKP Kahramanmaraş İl Başkanlığı’nın düzenlediği ve AKP’nin önde gelen isimlerinin katıldığı ‘Vefa İftarı’ndaki sofra tepki çekti. CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, sofranın fotoğrafını “Vefa iftarında bir tek kuş sütü eksik. Millet kriz yüzünden inim inim inliyor beylerin sofrası işte böyle” diyerek paylaştı.

AKP Kahramanmaraş İl Başkanlığı, partiye kuruluşundan bu yana hizmet verenlerin onuruna “Vefa İftarı” programı düzenlendi.

Bir otelde düzenlenen iftara Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, AKP Grup Başkanvekili Mahir Ünal, AKP Kahramanmaraş İl Başkanı Fırat Görgel de katıldı.

‘BEYLERİN SOFRASI İŞTE BÖYLE’

İftar sofrasındaki yemek çeşitliliği sosyal medyada tepki çekti.

CHP’li Ali Öztunç, “AK Parti’nin Kahramanmaraş’taki vefa iftarında bir tek kuş sütü eksik. Millet kriz yüzünden inim inim inliyor beylerin sofrası işte böyle. AK Partinin halktan ne kadar koptuğunun göstergesi işte bu fotoğraftır” diyerek tepki gösterdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER