AKP’li yönetici: Karpuzu marketten alırsanız böyle olur, ben ekiyorum mesela

AKP Ankara İl Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmazer, karpuzun dilimle satılmasına tepki gösteren bir vatandaşa "Karpuzu eken yerliden değil gidip marketlerden alırsanız bu olur. Ben her sene karpuz ekiyorum mesela" yanıtını verdi.

AKP’li yönetici: Karpuzu marketten alırsanız böyle olur, ben ekiyorum mesela

AKP Ankara İl Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmazer, Twitter’dan yaptığı paylaşımda “Bağlıca’da Pazardayım… Acaba rakamların düşmesi için bizim ilçe dedi. Melih Gökçek’in halk pazarları önerisini değerlendirsek mi?” dedi.

Bir kullanıcı da Yılmazer’e ”60 yaşındayım, karpuzun dilimle satışını gördük ya. Bize masal anlatmayın” diye yanıt verdi. Yılmazer de şu yanıtı yazdı: “Batıya özeniyordunuz karpuzu eken yerliden değil gidip marketlerden alırsanız bu olur. Ben her sene karpuz ekiyorum mesela” ifadelerini kullandı.

AKP’Lİ YILMAZER’DEN VATANDAŞA: HADİ İŞİNE 

Yılmazer, bu paylaşımına gelen tepkiler üzerine de “Evet ya gerçekten yerliden almaz isen böyle olur bayım. Sen zekisin ya oran kavşağını çözün bir an evvel de tatava yapmayın burada. Hadi işine” yanıtı verdi.

Yılmazer, “Serbest piyasa serbest piyasa diye ortalıkta yırtınıyordun ? Şimdi Melih’e sarılmışsın… Ne oldu pahalılık mı var? Günaydın Mehmet” diyen vatandaşa da, “Güya paha biçilmez aklınızla cevap verdiğinizi düşünüyorsunuz Ali bey öyle mi? Siz önce oran kavşağını bitirin bak sizden çözüm istemiyoruz artık” diye yanıt verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER