Aynur Doğan’ın Bursa konseri de iptal edildi

Aynur Doğan'ın 31 Mayıs'ta Bursa Kültürpark Açıkhava sahnesinde vereceği konser de iptal edildi.

Aynur Doğan’ın Bursa konseri de iptal edildi

Mem Ararat’ın Bursa’da yasaklanan konserinden sonra valiliğin Aynur Doğan’ın 31 Mayıs’taki konserini de yasakladığı ortaya çıktı.

Aynur Doğan’ın 31 Mayıs’ta Bursa’da Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda vereceği konser iptal edildi.

Konser için bilet alanlara gelen mesajda, “31 Mayıs tarihinde Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek Aynur Doğan konseri, organizatör firmadan gelen bilgiye istinaden iptal edilmiştir. Bilet ücretiniz işlem yaptığınız karta iade edilecektir. Ücret iadenizin kartınıza yansıması kartın ait olduğu bankanın süreç ve uygulamalarına göre 8-10 iş gününü bulabilmektedir” denildi.

BURSA BELEDİYESİ: BİZİMLE İLGİSİ YOK

Belediyenin Twitter’daki destek hesabı ise konserin kendileri ile ilgisi bulunmadığını ve iptal edildiğini duyurdu. Bursa Büyükşehir Destek hesabı, Doğan’ı hedef gösteren kişilere, “Merhaba, öncelikle bahsi geçen konser organizasyonu Bursa Büyükşehir Belediyesi ve iştirakleri ile ilgisi bulunmamaktadır. Organizasyonu düzenleyen şirket ile görüşülerek, belirtilen tarihte yapılacak olan konserin firma tarafından iptal edildiği bilgisi alınmıştır. Bilginize” içerikli mesajlar attı.

Aynur Doğan’ın 20 Mayıs’ta Kocaeli’nin Derince ilçesinde düzenlenmesi planlanan konseri AKP’li belediye tarafından iptal edilmişti.

Aynur Doğan konserinin iptalinden sonra Türkiye’nin birçok şehrinden, 10’a yakın sanatçının konserlerine ya valilikler tarafından yasak getirilmişti, ya da belediye ve organizasyon firmaları tarafından iptal edilmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER