Türkiye'de koronavirüs vaka sayısı 13 bin 531'ye, can kaybı ise 214'e yükseldi

HABER MERKEZİ- Günlük vaka sayısı ve koronavirüsten ölenlerin sayısının yer aldığı güncel tabloyu paylaşan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, toplam vaka sayısının 13 bin 531 ve hayatını kaybedenlerin toplam sayısının ise 214’e yükseldiğini açıkladı.

Türkiye'de koronavirüs vaka sayısı 13 bin 531'ye, can kaybı ise 214'e yükseldi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, dünyada ve Türkiye’de etkili olan koronavirüs (Kovid-19) salgınına ilişkin bugünkü verileri twitter hesabından yaptığı paylaşım ile açıkladı.

Günlük vaka sayısı ve koronavirüsten ölenlerin sayısının yer aldığı güncel tabloyu paylaşan Koca, toplam vaka sayısının 13 bin 531 ve hayatını kaybedenlerin toplam sayısının ise 214’e yükseldiğini açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2020, 19:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa ğökdemir
Mustafa ğökdemir - 2 yıl Önce

Sosyal devlet gerekeni yapsa sosyal devlet olduğunuzu anlasak bu virüsün doktoruna ayrı para ilacı na ayrı para vereceğimize her hane başı bir askeri ücreti yatırsak bir ay evden çıkma yasağı getirsek bu elimizdeki hastaları revize etsek sonrada gümrükleri sınırları kapasak herkez iş ne gücüne baksa nasıl olur bu bir birde biz cerahi maske bulamazken dışarıya yardım diye tır tır maske atmadak

SIRADAKİ HABER