Şenyaşar ailesi: Zamların kaynağı adaletsizlik

Adalet mücadelesini 299’uncu gününde sürdüren Şenyaşar ailesi, yeni yılda yapılan zamlara dikkati çekerek, “Yeni yılda gündem zam olsa da kaynağı adaletsizlik” dedi.

Şenyaşar ailesi: Zamların kaynağı adaletsizlik

Urfa'nın Suruç ilçesinde 14 Haziran 2018 tarihinde AKP Milletvekili İbrahim Halil Yıldız’ın koruma ve yakınlarının saldırısı sonucu eşi ve iki oğlunu yitiren Emine Şenyaşar ile saldırılardan yaralı kurtulan oğlu Ferit Şenyaşar’ın Urfa Adliyesi önünde 9 Mart'ta başlattığı Adalet Nöbeti, 299'uncu gününde. Anne Emine Şenyaşar, hafta sonu olması nedeniyle nöbetlerini Suruç ilçesinde bulunan evlerinde sürdürürken, Ferit Şenyaşar ise yarın Birleşik Mücadele Güçleri’nin (BMG) düzenleyeceği “Halk Forumu”na katılmak için İstanbul’a gitti. 

‘MÜCADELEMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ’

Şenyaşar ailesi, sanal medya hesabından, yeni yılda yapılan zamlara dikkati çekerek, “2022 yılının ilk gününde ‘Adalet Mücadelemizi’ İstanbul'a taşıyoruz. Tüm engellemelere rağmen yılmayacağız. Adalet gelene kadar Şanlıurfa merkez olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanında mücadelemizi sürdüreceğiz. Yeni yılda gündem zam olsa da kaynağı adaletsizlik” mesajı paylaştı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER