Sedat Peker’den Nedim Şener’e uyarı: Elimde üst düzey AKP’li ile ses kaydı var

Sedat Peker, kendisine "pislik" diyen Nedim Şener'i elinde ses kaydı olduğu konusunda uyardı: "Bu kelimeyi düzeltmezsen, benim pislik olmadığım, kim olduğumu Ak Parti'nin en önemli isimlerinden birisi ile yaptığım telefon görülmesini herkese dinletmek zorunda kalacağım."

Sedat Peker’den Nedim Şener’e uyarı: Elimde üst düzey AKP’li ile ses kaydı var

Türkiye’de devlet-siyaset-mafya üçgenine ilişkin yaptığı ifşalarla gündeme gelen organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in bu kez hedefinde gazeteci Nedim Şener var. Sedat Peker, kendisine “pislik” diye hitap eden Nedim Şener’e ses kaydı uyarısında bulundu.

Sedat Peker’e ait olduğu bilinen anonim bir hesaptan yapılan açıklamalarda, Peker elinde üst düzey bir AKP’li ile ses kaydıyla olduğunu duyurdu.

“Uzun Çavuş” adlı Twitter hesabından kendisine “pislik” diyen Nedim Şener’i hedef alan Sedat Peker, “Benim çocuklarım var. Bu kelime onları üzer. Bu kelimeyi lütfen düzelt. Eğer ki düzeltmezsen, benim pislik olmadığım, kim olduğumu Ak Parti’nin en önemli isimlerinden birisi ile yaptığım telefon görülmesini herkese dinletmek zorunda kalacağım” dedi.

‘O SÖZÜNÜ DÜZELT’

Söz konusu Twitter hesabından yapılan paylaşımlar şöyle:

“Benim kontrolümde olan @freudun_talebe isimli sayfa Twitter tarafından kapatıldıktan sonra, aynı isimle sahte hesap açan bazıları benim söylemediğim şeyleri, ben söylemişim gibi yazıyorlar. Bu sayfa bana ait değil diye tekerrür kere düzeltme yaptım. Senin hakkında o sözleri ben söylemedim.

Ancak sen haklı olarak benim söylediğimi düşünüp bana pislik demişsin. Benim çocuklarım var. Bu kelime onları üzer. Bu kelimeyi lütfen düzelt. Eğer ki düzeltmezsen, benim pislik olmadığım, kim olduğumu Ak Parti’nin en önemli isimlerinden birisi ile yaptığım telefon görülmesini herkese dinletmek zorunda kalacağım. O kelimeyi ben söylemedim. Bunu lütfen düzelt. Ben düşmanınız olabilirim ancak pislik değilim. Şerefli bir düşmanım.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER