Peker’den uzun bir aradan sonra aile fotoğrafı: ‘Yıkıldı, bitti diyenlere inat…’

Birleşik Arap Emirlikleri'nin 'sosyal medya kısıtlaması' getirdiği Sedat Peker 24 Nisan'daki paylaşımından sonra kendisi ve ailesinin yer aldığı bir fotoğrafı retweetledi.

Peker’den uzun bir aradan sonra aile fotoğrafı: ‘Yıkıldı, bitti diyenlere inat…’

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, aylar sonra aile bireyleriyle fotoğrafının yer aldığı paylaşımı retweetledi. Birleşik Arap Emirlikleri’nin sosyal medya kısıtlaması getirdiği öne sürülen Sedat Peker, böylece 5 ay aradan sonra ikinci kez Twitter hesabından bir paylaşımı retweetledi.

Akşam saatlerinde kendisinin ve ailesinin bulunduğu, @dogankng adlı sosyal medya kullanıcısının paylaştığı fotoğrafa, Peker”Dosta, Düşmana ????????İ???? ???????????????????? ???????????????????? Yıkıldı Diyenlere, Bitti Diyenlere İnat! Dik Duruşun Omurgasıdır Bu Foroğraf Karesi.. Her Geçen Gün Daha İyi, Her Geçen Gün Daha Güçlü! Yıkamazsınız!!!” notunu düştü.

‘Suç örgütü liderliği’ suçlamasıyla hakkında yakalama kararı çıkarılan Sedat Peker, 5 gün önce uzun bir aradan sonra ilk defa Twitter hesabından Alevilik ile ilgili paylaşım yapmıştı.

Uzun süre sessiz kalan Peker 24 Nisan’da Twitter hesabından, Alevilere yönelik ayrımcı söylemleri kınayan iki Twitter kullanıcısının tweetlerini paylaşmıştı.

Öte yandan, bir dönem bazı olayları ifşa etmek için Sedat Peker’e yakın isimlerin kullandığı Deli Çavuş hesabından “Bizler senin için “yıkıldı bitti” dedikleri yerlerden üstünün başının tozunu çırparak yeniden yüce ALLAH için, garipler ve mazlumlar için ayağa kalkmanı sevdik. Yüce ALLAH bizleri utandırmayacak.” paylaşımını retweetledi.

Peker, kendisinin sosyal medyada paylaşılan bazı fotoğraflarını ve videolarını retweetledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER