Peker: Seçim öncesi Japon intihar pilotları gibi bir hamle yapacağız

Gazeteci Barış Pehlivan, Sedat Peker'in yakın çevresine "Şuan için bu dünyada tek isteğim video çekmek ve kalan işimi tamamlamak. Sonu nasıl biter bilmiyorum. Ancak seçim öncesi Japon intihar pilotları gibi galiba bir hamle yapacağız gibi görünüyor" dediğini aktardı.

Peker: Seçim öncesi Japon intihar pilotları gibi bir hamle yapacağız

Gazeteci Barış Pehlivan’ın, Halk TV’de katıldığı programda Sedat Peker’in ikamet ettiği ülke Dubai’nin izin vermemesine rağmen yarım kalan video mesajlarını tamamlamaya hazırlandığı öne sürüldü.

‘İŞİMİ BİTİRMEK İSTİYORUM’ 

Pehlivan, Sedat Peker’in yakın çevresine bu konuda “Şuan için bu dünyada tek isteğim video çekmek ve kalan işimi tamamlamak. Ben tek başıma bu kadar mücadele veriyorum. Benim anlatacaklarımın etkisinden herkes faydalanacak. Pasaportum yok, kırmızı bültenle ilgili bir karar var. Hareket edemiyorum. Ben işimi bitirmek istiyorum. Bakın ben üzerime düşeni bitireceğim.

‘SONU NASIL BİTER BİLMİYORUM’

Sonu nasıl biter bilmiyorum. Ben video çekersem bugün deport (sınırdışı) edileceğimi biliyorum. Sonu nasıl biter bilmiyorum. Ancak seçim öncesi Japon intihar pilotları gibi galiba bir hamle yapacağız gibi görünüyor” dediğini aktardı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER