Kılıçdaroğlu’nun ‘terör yuvası’ dediği SADAT’a AKP’den destek ziyareti

Kılıçdaroğlu'nun önüne giderek uyarılarda bulunduğu SADAT'a AKP'den destek ziyareti geldi. AKP Beylikdüzü İlçe Başkanlığı, SADAT'ı ziyaret ederek "Ülkemizi yurtdışında başarı ile temsil eden güzide kuruluşumuz" dedi.

Kılıçdaroğlu’nun ‘terör yuvası’ dediği SADAT’a AKP’den destek ziyareti

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun önüne giderek “Burası terörist yetiştiriyor” dediği ve seçim güvenliğine ilişkin herhangi bir kaos olursa sorumlu olarak işaret ettiği SADAT’a AKP’den destek ziyareti geldi.

AKP Beylikdüzü İlçe Başkanlığı, SADAT’a ziyarette bulundu. İlçe Başkanlığı’nın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, SADAT için “Ülkemizi yurtdışında başarı ile temsil eden güzide kuruluşumuz” ifadesi kullanıldı.

Paylaşımda, “İlçe başkanımız Mustafa Günaydın, ana muhalefet partisi liderinin baskın yapmaya kalktığı, bölgemizde faaliyet gösteren, milli ve manevi değerlere önem vererek savunma sanayii alanında ülkemizi yurt dışında başarı ile temsil eden güzide kuruluşumuz SADAT’ımızı ziyaret etti” denildi.

KILIÇDAROĞLU UYARMIŞTI

Kılıçdaroğlu, 13 Mayıs’ta SADAT’ın önüne gitmiş, “SADAT terörist yetiştiren bir kuruluştur, seçimin güvenliğini sarsacak bir şey olursa sorumlusu SADAT’tır ve Saray’dır” açıklamasını yapmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER