Kayseri’de 14’ü AKP’li 57 muhtar CHP’ye geçti

Kılıçdaroğlu, 14’ü AKP, 1’i de MHP’den istifa ederek partisine katılan Kayserili 57 muhtara parti rozetlerini taktı. 23 Temmuz’da Kayseri’de miting yapan Erdoğan, mitinge kamu görevlilerinin katılımını zorunlu tuttuğu iddialarıyla gündeme gelmişti.

Kayseri’de 14’ü AKP’li 57 muhtar CHP’ye geçti

Kayseri’deki 714 muhtardan 57’si CHP’ye katıldı. Muhtarlara rozetlerini CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu taktı. Kayserili 57 muhtardan 14’ü AKP, 1’i de MHP’den istifa ederek CHP’ye katıldı.

CHP’DE TÖREN DÜZENLENDİ

CHP Genel Merkezi’nde yapılan katılım töreninde Kemal Kılıçdaroğlu ile Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı’nın yanı sıra Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Kırıkkale Milletvekili ve İç Anadolu Masası Koordinatörü Ahmet Önal ve Kayseri İl Başkanı Ümit Özer hazır bulundu.

ERDOĞAN KAYSERİ’DE MİTİNG YAPMIŞTI

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, 4 Haziran’da Kayseri’ye giderek, 700 yeni üyeye rozetlerini takmıştı. 4 Haziran’dan bu yana sürdürülen çalışmalar sonucunda ise 57 muhtar daha CHP’li oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 23 Temmuz’da Kayseri’de yaptığı mitinge kamu görevlileri ve bazı fabrikalarda çalışan işçilerin katılımının zorunlu tutulduğu iddialarıyla gündeme gelmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER