FOX TV, ‘Selçuk Tepeli kovuldu’ iddiasını yalanladı

AKP'li Birinci'nin çiftçilerin tarlalarını ekemediği söyleyen gazeteci Selçuk Tepeli'nin sinirlenerek önündeki bardağa vurması sonrası 'kanaldan kovulduğu' iddiasını FOX TV yalanladı. Birinci, FOX TV'nin kapatılması için de çağrı yapmıştı.

FOX TV, ‘Selçuk Tepeli kovuldu’ iddiasını yalanladı

FOX Ana Haber sunucusu Selçuk Tepeli, çiftçilerin yaşadığı zorlukları anlatan bir haberin ardından “Efendim şimdi bu ülkenin çiftçilik yapan insanlarının yarısı işi bıraktı. Geç abi, öbür habere geç gözünü seveyim ya” demiş ve sinirlenerek önünde duran bardağa vurmuştu.

T24’ten Gözde Yel‘in haberine göre, FOX Haber’in üst düzey yöneticileri, AKP MKYK Üyesi Mücahit Birinci’nin çiftçilerin tarlalarını ekemediği söyleyen FOX Ana Haber sunucusu Selçuk Tepeli’nin tepkisi sonrası “kanaldan kovulduğu” iddiasını yalanladı.

AKP’Lİ BİRİNCİ’DEN ‘TV KAPATMA’  ÇAĞRISI

Tepeli’nin çıkışı Twitter’da gündem olurken, AKP’li Mücahit Birinci RTÜK’e çağrı yaptı. Twitter’dan paylaşım yapan Birinci, “İzleyiciye bardak fırlatıp, edep dışı hareket yapan insansının bu fiili nedeniyle, RTÜK’ün, Fox TV kanalına, kapatma dahil, tüm tedbirleri en kararlı haliyle uygulamasını vatandaş olarak bekleriz” ifadesini kullandı.

Birinci, bir süre sonra yaptığı paylaşımda ise Tepeli’nin FOX TV’den kovulduğunu öne sürerek “Yetmez… En ağır müeyyide bu kanala uygulanmalıdır” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER