Başak Demirtaş ziyaret etti: Cezaevindeki son bayram olması umuduyla

Başak Demirtaş, eşi Selahattin Demirtaş ve eski Diyarbakır Belediye Başkanı Selçuk Mızraklı'nın güçlü ve moralli olduklarını belirterek, "Cezaevindeki son bayram görüşümüz olması umuduyla Zeynep Abla ile hepinizin bayramını kutluyor, sevdiklerinizle birlikte mutlu ve sağlıklı bayramlar diliyoruz" dedi.

Başak Demirtaş ziyaret etti: Cezaevindeki son bayram olması umuduyla

Edirne kapalı cezaevinde bulunan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın eşi Başak Demirtaş, eşinin ve birlikte aynı koğuşu paylaştığı eski Diyarbakır Belediye Başkanı Selçuk Mızraklı’nın güçlü ve moralli olduklarını açıkladı.

Başak Demirtaş, sosyal medya hesabından Edirne Cezaevi önünde Selçuk Mızraklı’nın eşi Zeynep Mızraklı ile birlikte fotoğraf paylaştı. Selahattin Demirtaş’a bayram ziyaretini gerçekleştiren Başak Demirtaş, “Zeynep Abla ile bayram görüşünden çıktık. Selahattin ve Selçuk Hoca her zamanki gibi güçlü ve moralliydiler. Cezaevindeki son bayram görüşümüz olması umuduyla Zeynep Abla ile hepinizin bayramını kutluyor, sevdiklerinizle birlikte mutlu ve sağlıklı bayramlar diliyoruz.” dedi.

Selahattin Demirtaş’ın koğuş arkadaşı eski HDH Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan’ın tahliyesinin ardından yanına koğuş arkadaşı olarak Selçuk Mızraklı gelmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER