İhlas Koleji’nden Üst Üste 3. Galibiyet

İstanbul Küçük Erkekler Seri C’de mücadele eden İhlas Koleji, 6. maçında İstanbul Boğaziçi Basketbol Akademisi 53-32 yenerek üst üste üçüncü galibiyetini aldı.Bayrampaşa Çetin Emeç Spor Salonu’nda oynanan mücadele de rakibi karşısında...

İhlas Koleji’nden Üst Üste 3. Galibiyet
banner537
İstanbul Küçük Erkekler Seri C’de mücadele eden İhlas Koleji, 6. maçında İstanbul Boğaziçi Basketbol Akademisi 53-32 yenerek üst üste üçüncü galibiyetini aldı.

Bayrampaşa Çetin Emeç Spor Salonu’nda oynanan mücadele de rakibi karşısında rahat bir oyun ortaya koyan İhlas Koleji mücadeleyi farklı kazandı.

Mücadele ettiği G grubunda 4. galibiyetini elde eden İhlas Koleji zirveye bir adım daha yaklaşırken ilerleyen haftalar içinde umut verdi.

Karşılaşmanın ardından konuşan antrenör Tacettin Çıpa, kendileri için iyi bir maç olduğunu söyleyerek oyuncularını kutladı.

Üç maç üst üste kazandıklarını hatırlatan Çıpa, özellikle son iki maçlarını farklı kazanmalarının kendilerinin motivasyonu arttırdığını belirtti.

Gruptaki konumlarıyla ilgili de konuşan Çıpa, “Şu anda gruptaki puan sıralamasına göre tam ortada yer alıyoruz. Lideri yakalamak için önümüzdeki maçları kazanmak zorundayız. Son haftalardaki yükselen performansımızı önümüzdeki haftalara da yaymamız gerekiyor.” dedi.

İhlas Koleji, grubunda aldığı 4 galibiyet ile şu anda grubunda 3. sırada bulunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER