Bebekler Yarıştı, Anneler Heyecanlandı

Malatya'da Anneler Günü nedeniyle düzenlenen “Bebekler Yarışıyor” etkinliğinde heyecanlı anlar yaşandı.Anneler Günü nedeniyle Malatyapark AVM'de Altınbaş Kuyumculuk tarafından düzenlenen “Bebekler Yarışıyor” etkinliğine toplam...

Bebekler Yarıştı, Anneler Heyecanlandı
Malatya'da Anneler Günü nedeniyle düzenlenen “Bebekler Yarışıyor” etkinliğinde heyecanlı anlar yaşandı.

Anneler Günü nedeniyle Malatyapark AVM'de Altınbaş Kuyumculuk tarafından düzenlenen “Bebekler Yarışıyor” etkinliğine toplam 17 aile katıldı. Birbirinden şirin 17 bebeğin katıldığı yarışma 3 ayrı bölümde gerçekleştirildi. Babaların bebekleri başlangıç noktasında bıraktığı yarışmada anneler ise bitiş noktasında bebeklerinin daha hızlı emeklemesi için çeşitli hareketlerde bulundular. Kimi anneler bebeklerini biberon, cep telefonu ve oyuncaklar ile bitiş noktasına yaklaşmasını sağlamaya çalıştılar.

Etkinlikte 3 yarışmada birinci olan 3 bebek finalde karşı karşıya kaldı. Finalde Ömer Berat İriağaç adlı 12 aylık bebek birinci oldu.

Birinci olan Ömer Berat İriağaç’a altın iğne, annesi Nuran İriağaç’a Altınbaş Mağaza Müdürü Semiha Dündar tarafından pırlanta kolye hediye edildi. Semiha Dündar, Anneler Günü nedeniyle gerçekleştirdikleri yarışmaya katılan anne ve bebeklere teşekkür ederek, bu tür sosyal etkinlikleri düzenlemeyi sürdüreceklerini ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER