Adnan Oktar: Acun Ilıcalı 10-15 yıllık talebemdir

TV8’in sahibi ve program yapımcısı Acun Ilıcalı’nın Adnan Oktar ile birlikte fotoğrafları ortaya çıktı. Oktar, 2013 yılında yayınlanan programında ise Ilıcalı için, “10-15 yıllık talebemdir” ifadelerini kullanıyor.

Adnan Oktar: Acun Ilıcalı 10-15 yıllık talebemdir

Gazeteci Nihat Genç, Acun Ilıcalı’nın gençlik yıllarında Adnan Oktar ile aynı karede bulunduğu fotoğrafını paylaştı. Oktar ile birlikte Anıtkabir’i ziyaret eden bir grup gencin arasında bulunan Ilıcalı’ya Nihat Genç yaptığı paylaşımda, “Sayın Acun Ilıcalı! Masterchef yarışmacısı Uğur’u gençliğinde attığı bir tweet yüzünden aşağıladınız, yargıladınız ve kovdunuz, aşağıda sizin gençliğinizin bir fotoğrafı, neymiş, insanlar gençken yanlışlar yapabiliyormuş!” diye seslendi.

ADNAN OKTAR: ACUN ILICALI TALEBEMDİR

Adnan Oktar’ın tutuklanmadan önce Acun Ilıcalı için “talebemdir” sözleri haberde şu şekilde yer aldı:

“Acun Ilıcalı da benim talebemdi. Abisi de. Doktordur abisi. Uzun süre benim yanımda kaldı abisi. Daha eskidir. Acun da 10-15 yıllık talebemdir. O çok yaman bir kerata. Küçük yaşta annesi babası trafik kazasında ölmüştü. Küçük sevimli bir kızı vardı, onu çok severdik.”

Haberde ayrıca Adnan Oktar’ın sanık olduğu davada adı geçen ve tutuklu olan Mehmet Coşkun Pamir, Adnan Oktar’la kendisini tanıştıran ismin televizyoncu Acun Ilıcalı ve ağabeyi Ömer Cenker Ilıcalı olduğu ileri sürüldü.

Öte yandan haberde Acun Ilıcalı hakkında Pamir’in dava dosyadaki şu sözleri de yer aldı:

“Adnan Oktar ile tanışmam 1987 yılında arkadaşım olan Acun Ilıcalı ile abisi Ömer Cenker Ilıcalı vasıtasıyla tanıştım, Acun ile abisi o dönemde samimi arkadaşımdı sık sık görüşürdük, bana samimi, dürüst ve inançlı olduğu birisi ile seni tanıştırmak istiyorum dedi, ben de bunu kabul ettim ve Adnan Oktar’ın Ortaköy’de bulunan evinde 1987 yılında tanıştım, bu grubun içinde herhangi bir önderliği yoktur, arkadaş olarak grubun içinde bulundum.”

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2021, 16:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER