Eşbaşkan Çetin'in halk toplantıları devam ediyor

VAN-Erciş Belediyesi Eşbaşkanı Yıldız Çetin, beraberindeki meclis üyeleri ve teknik çalışanlarla birlikte Salihiye mahallesinde düzenlenen stratejik planlama halk toplantısında mahalleliyle bir araya geldi.

Eşbaşkan Çetin'in halk toplantıları devam ediyor

HABER MERKEZİ- ERHAN AKBAŞ Erciş Belediyesi Eşbaşkanı Yıldız Çetin, beraberindeki meclis üyeleri ve teknik çalışanlarla birlikte Salihiye mahallesinde düzenlenen stratejik planlama halk toplantısında mahalleliyle bir araya geldi.

Burada konuşan Eş Başkan Yıldız Çetin, HDP’li belediyelerin halk esaslı yürüttükleri çalışmalara dikkat çekti. Mahalle mahalle gezerek yapacakları stratejik planlama çalışmalarına halkıda katacaklarını ifade eden Çetin; tüm mahallelerimizde düzenli olarak halk toplantıları gerçekleştireceğiz mahallelinin kendi mahallesinde öncelikli olarak yapılmasını istedikleri hizmetleri teknik çalışanlarımızla yerinde inceleyerek sağlıklı ve kalıcı çalışmalar yürüteceğiz bunu yaparken de halk belediyeciliği esasını harfi harfine uygulayıp halkımızıda bu çalışmalara katacağız dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2020, 23:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER