Yaşlı Kadın Kılığına Giren Erkek Dolandırıcı Yakalandı

Beyoğlu’nda yaşlı bir kadın kılığına girerek bankadan para çekmeye çalışan bir dolandırıcı yakalandı.Beyoğlu’nda yaşlı bir kadının hesap bilgilerini ve nüfus cüzdanını ele geçiren Özer E. isimli dolandırıcı, akılalmaz bir...

Yaşlı Kadın Kılığına Giren Erkek Dolandırıcı Yakalandı
Beyoğlu’nda yaşlı bir kadın kılığına girerek bankadan para çekmeye çalışan bir dolandırıcı yakalandı.

Beyoğlu’nda yaşlı bir kadının hesap bilgilerini ve nüfus cüzdanını ele geçiren Özer E. isimli dolandırıcı, akılalmaz bir yöntemle banka şubesine başvurdu. Başörtüsü takan ve eline baston alan dolandırıcı, yaşlı kadın kılığında banka şubesine geldi. Görevliye hesap cüzdanını uzatan ve 9 bin 500 TL çekmek istediğini söyleyen dolandırıcı, çalışanların dikkati sonucu güven timleri tarafından yakalandı. Adliyeye sevk edilen zanlı, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Dolandırıcının banka şubesindeki oskarlık oyunculuk performansı güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Yaşlı kadın kılığında bankaya gelen Özer E., bir süre oturarak bekliyor. Daha sonra vezneye yönelen dolandırıcı, görevliye hesap cüzdanını uzatıyor. Durumdan şüphelenen görevli, zanlıdan bir süre beklemesini istiyor. Bu sırada banka çalışanlarının haber vermesiyle şubeye güven timleri geliyor. Şahsın yanına giden güven timleri, soru soruyor ancak yakalanmak istemeyen zanlı sorulara yanıt vermiyor. Güven timlerinin ısrarı üzerine konuşan zanlının erkek olduğu anlaşılıyor. Zanlının başörtüsünü çıkaran polis, gözaltına alarak karakola götürüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER