Üsküdar’da Ptt Soygunu

İSTANBUL (İHA) Üsküdar’da PTT şubesine giren silahlı bir şahıs, gişedeki görevliyi silahla tehdit ederek kasadaki paraları aldı. Polis olay sonrası kaçan zanlının yakalanması için çalışma başlattı.Ünalan Mahallesi Soyak Camii Sokak...

Üsküdar’da Ptt Soygunu
İSTANBUL (İHA) Üsküdar’da PTT şubesine giren silahlı bir şahıs, gişedeki görevliyi silahla tehdit ederek kasadaki paraları aldı. Polis olay sonrası kaçan zanlının yakalanması için çalışma başlattı.

Ünalan Mahallesi Soyak Camii Sokak içerisinde bulunan Soyak PTT Şubesi, saat 12.00 sıralarında silahlı bir şahıs tarafından soyuldu. Şahıs PTT Şubesine girdikten sonra silah zoruyla gişede görev yapan görevliden bir miktar parayı alarak kaçtı. Polis olay üzerine olay yerine çok sayıda ekip sevk etti. PTT çevresindeki cadde ve sokaklarda aramalar sürerken, zanlı kayıplara karıştı.

Olayı gören vatandaşlar, “Biz kaçarken gördük. Elinde silahı vardı. PTT genç çocuk olayın ardından bayılmış. Sağlık ekiplerinden yardım istedik. Müdahale ettiler. Burası daha önce de soyulmuştu” dedi.

Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER