Bakkal Borcu İçin İntihara Kalkışan Simitçiyi Valinin Korumaları İkna Etti

Bursa’da, bakkala bin lira veresiye borcu olduğunu iddia ederek, 6 katlı iş merkezinin çatısına çıkıp intihara teşebbüs eden simitçiyi valinin korumaları ikna edip aşağı indirdi.Edinilen bilgiye göre, olay, merkez Osmangazi ilçesi Doğanbey...

Bakkal Borcu İçin İntihara Kalkışan Simitçiyi Valinin Korumaları İkna Etti
banner537
Bursa’da, bakkala bin lira veresiye borcu olduğunu iddia ederek, 6 katlı iş merkezinin çatısına çıkıp intihara teşebbüs eden simitçiyi valinin korumaları ikna edip aşağı indirdi.

Edinilen bilgiye göre, olay, merkez Osmangazi ilçesi Doğanbey Mahallesi Kayalı Sokak’ta meydana geldi. Bakkala bin lira borcu olduğunu iddia eden Bulut H, 6 katlı bir iş merkezinin çatısına çıkarak intihar edeceğini söyledi. Kısa süre içinde olay yerine polis ve itfaiye ekibi ile bir ambulans geldi. O sırada orada bir iş hanında yemek yiyen Bursa Valisi Münir Karaloğlu, korumalarından çatıdaki şahısla ilgilenilmesini istedi.

Karaloğlu’nun ayrılmasından sonra çatıya çıkan korumalar ve polis ekipleri, simitçiyi ikna etmeye çalıştı. Bin liranın kendisine verileceğinin söylenilmesi üzerine ikna olan Bulut H. çatıdan indirildi. Sara hastası olduğu öğrenilen Bulut H. gözaltına alındı. Polis, olayla alakalı tahkikat başlattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER