Apartman garajında 3 kişinin cansız bedeni bulundu

Ankara Pursaklar'da bir apartmanın altındaki kapalı otoparkta, bir otomobilin etrafında 24 ve 25 yaşlarındaki üç kişinin cansız bedeni bulundu.

Apartman garajında 3 kişinin cansız bedeni bulundu

Ankara Pursaklar'da bir apartmanın altındaki kapalı otoparkta, bir otomobilin etrafında 24 ve 25 yaşlarındaki üç kişinin cansız bedeni bulundu. İlk incelemelere göre gençlerin alkol ya da karbon monoksit gazından zehirlenmiş olabilecekleri tespit edildi.

Ankara’nın Pursaklar ilçesinde, Orhangazi Caddesi Güneş Apartmanı’ndaki kapalı otoparkta park halindeki bir aracın etrafında 3 gencin cansız bedeni bulundu. Yurttaşların sabah 08.00 sularında 112 Acil Çağrı Merkezi’ne yaptıkları ihbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Daha sonra Savcılık ve Olay Yeri İnceleme ekipleri de olay yerine gelerek otoparkta ve araç içinde incelemelerde bulundu.Kapalı otoparkta hayatını kaybedenlerin, Burak Karakoç (24) ile Halil İbrahim Altıntaş (25) ve Hüseyin Şahinoğlu (25) olduğu açıklandı. Şahinoğlu’nun 1,5 aylık ve 2,5 yaşlarında iki çocuğunun olduğu öğrenildi.

Ankara Valiliği tarafından yapılan açıklamaya göre, adli tabibin yaptığı ilk incelemede gençlerin alkol ya da karbon monoksit gazından zehirlenmiş olabilecekleri tespit edildi. Yaşamını yitiren üç kişinin ölüm nedenleri Adli Tıp Kurumu’nda yapılacak otopsi ile kesin olarak belirlenecek.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2021, 16:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER