Antalya’da Namus Meselesi Yüzünden Yaşanan Tartışma Cinayetle Sonlandı

Antalya’da namus meselesi yüzünden yaşanan tartışma cinayetle sonlandı. Tartıştığı akrabasını 13 yerinden bıçaklayan zanlı polise teslim oldu.Olay, Antalya’nın Kepez ilçesi Gazi Mahallesinde saat 15.00’te meydana geldi. İddiaya göre,...

Antalya’da Namus Meselesi Yüzünden Yaşanan Tartışma Cinayetle Sonlandı
banner537
Antalya’da namus meselesi yüzünden yaşanan tartışma cinayetle sonlandı. Tartıştığı akrabasını 13 yerinden bıçaklayan zanlı polise teslim oldu.

Olay, Antalya’nın Kepez ilçesi Gazi Mahallesinde saat 15.00’te meydana geldi. İddiaya göre, cinayet zanlısı F.S. evli ve çocuk sahibi ablası N.Ç.'yi telefonla sürekli rahatsız eden evli ve çocuklu O.Ç ile görüşmek üzere ikamet ettiği konutlara geldi. F.S. burada bir süre O.Ç ile konuştu. Konuşma daha sonra ikili arasında arbedeye dönüşünce F.S. yanında getirdiği av bıçağıyla O.Ç’ye saldırdı. Göğüs kısmından 12 bıçak darbesi alan O.Ç kaçmak isterken F.S. elindeki bıçağı sırtına saplayıp olay yerinden kaçtı.

Kanlar içinde bahçedeki kamelyaya yığılan O.Ç, olay yerinde hayatını kaybetti. Olay yerine gelen sağlık ekipleri O.Ç’nin hayatını kaybettiğini tespit etti. Olaydan sonra kaçan F.S daha sonra karakola gidip cinayeti işlediğini itiraf ederek teslim oldu. Ceset Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırılırken polisin olayla ilgili soruşturmaya başladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER